Kremelina proti škodcom
6.1.2018

Kremelina proti škodcom

Čisto prírodná zbraň proti škodcom? Vyskúšaj kremelinu! Zbaví tvoju domácnosť nevítaných hostí a prekvapia ťa jej široké možnosti použitia. Kde možno Dr. Diatoma pre domácnosť a záhradu využiť?

Kde oceníš zaujímavé účinky proti škodcom? Na netoxické hubenie lezúceho hmyzu, vrátane švábov, mravcov, ploštíc, roztočov, bĺch, kobercových chrobákov, stonožiek, cvrčkov, ucholákov, kobyliek, kliešťov, škorpiónov, slimákov, rybeniek a ďalších nevítaných hostí.

Zaujímavé

Kremelina sa používa aj na hubenie vší. Čo je na metóde hubenia vší najlepšie? Je netoxická a ošetrovaných nevystavujete pôsobeniu žiadnych škodlivých látok, ktoré obsahujú bežné prípravky proti všiam.

Použitie nielen doma

Kremelinu možno aplikovať do všetkých prasklín, trhlín, pod a za spotrebiče, do rohov a miest s výskytom škodcov. Vďaka prírodnému zloženiu ju možno využiť nielen v domácnosti a na záhrade, ale aj v priestoroch kancelárskych budov, reštaurácií, motelov, skladov, divadiel, škôl, škôlok, hotelov a v zariadeniach, kde sa manipuluje s potravinami.

Najväčšia výhoda 

Organizmy si proti kremeline nedokážu vybudovať odolnosť, čo je obrovská výhoda oproti iným chemickým metódam boja proti škodcom. Dr. Diatom je bez zápachu a po použití ho možno odstrániť z povrchu vysatím, povysávaním.

3x prečo používať Dr. Diatoma v domácnosti a záhrade

  • Dr. Diatom je čisto prírodný produkt, ktorý na rozdiel od ostatných pesticídov nepôsobí chemicky, ale mechanicky.
  • Neobsahuje žiadne pre prírodu škodlivé látky.
  • Pri použití kremeliny, ktorá je schválená ako netoxický, eco-friendly pesticíd registrovaný pre použitie proti vnútorným i vonkajších škodcom, máš istotu, že ide o bezpečný produkt vhodný na použitie v domácnosti a na záhrade. 

Zdroj: thechalkboardmag.com, pixabay.com

napísala Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Kremelinu je možné aplikovať na škodcov v kobercoch, posteliach, kuchyni, v kožuchu zvierat. Ako aplikovať kremelinu? Ktoré miesta pri aplikácii rozhodne nevynechať? Dozvieš sa užitočné informácie o širokých možnostiach použitia, ktoré ťa prekvapia. ​

Väčšina prostriedkov dostupných na trhu hubí škodcov v domácnosti chemicky. Týmto spôsobom zaťažujeme nielen našu domácnosť, ale tiež životné prostredie. Ide to aj inak. Úplne prírodne pomocou kremeliny! Ako vyhubiť škodcov bez použitia chemikálií? Aké sú ďalšie spôsoby využitia kremeliny v domácnosti?

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!