Kremelina vs. chudnutie
18.3.2017

Kremelina vs. chudnutie

Kremelina má mnoho využití v oblasti podpory zdravia. Jeden z dôvodov, prečo mnoho ľudí užíva kremelinu a jej popularita narastá, je práve jej schopnosť pomôcť v procese zbavovania nadbytočných kilogramov

Kremelina „nakopne“ tvoj metabolizmus!

Aj keď neobsahuje prvky, komunikujúce s biologickým procesom zodpovedným za spaľovanie tukov, existuje veľké množstvo recencií potvrdzujúcich, že dokáže účinne „nakopnúť“ metabolizmus a spaľovanie tukov.

Ako kremelina funguje?

Ako kremelina funguje? Zvyšuje rýchlosť, ktorou je telo schopné spaľovať nežiaduce tukové zásoby. Aj keď skúsenosti samotných užívateľov jasne preukazujú účinky kremeliny v procese zbavovania nadbytočných kilogramov, nie je dokázaná priama spojitosť obsahu látok kremeliny s chudnutím.  

Diatomická zemina vs. chudnutie

Diatomická zemina nie je zázračný produkt, ktorý chudne za teba. Chudnutie jednoducho bez úsilia nie je možné. Ale to už určite vieš. Kremelina je ten správny podporný prostriedok chudnutia. Je to prírodné detox, ktorý ti pomôže odstrániť tuk!

Základy priberania

Aby sme pochopili, ako kremelina naozaj môže pomôcť pri chudnutí, je dôležité pochopiť základy chudnutia a ukladania tuku. Keď telo príjme viac kalórií ako dokáže spotrebovať, uloží si túto zásobu energiu do tukových zásob.

Základy chudnutia

Ako sa zbaviť nadmernej hmotnosti a spáliť telesný tuk? Telo potrebuje prijať menej energie, ako spotrebuje. Na to, aby si schudol, sa potrebuješ dostať do „kalorického deficitu,“ prinútiť telo, aby čerpalo energiu z tukových zásob. Tento proces, známy ako lipolýza, je závislý  na správnom fungovaní metabolizmu ako celku. Čím vyššia je rýchlosť metabolizmu, tým rýchlejšie dokáže tvoje telo spaľovať tukové zásoby na vytvorenie energie.

 

Metabolizmus

Rýchlosť metabolizmu je viazaná na správne fungovanie zažívacieho traktu. Práve spomalený metabolizmus je jedným z hlavných faktorov, ktorý má za následok spomalenie trávenia a následné priberanie. Tráveniu neprospieva nahromadenie toxínov, ťažkých kovov a umelých potravinárskych prídavných látok v tráviacom trakte. Tieto látky prijímame každodenne. 

Komplikácie pri chudnutí

Ďalším faktorom, ktorý môže prispieť k spomaleniu a neschopnosti chudnutia je uvoľňovanie veľkého množstva voľných radikálov a toxínov do tela. K tomuto javu dochádza aj v priebehu lipolýzy.

Keď telo odbúrava tuk na vytvorenie energiu, môže do krvného riečisťa uvoľňovať toxíny. Tie sú príčinou zlého a spomaleného trávenia, takže sa aj dodržiavanie prísneho kalorického príjmu a cvičebného režimu môže míňať účinku.

Začarovaný kruh – nie a nie schudnúť

Človek sa tak ocitne v začarovanom kruhu obmedzovania jedla a priberania. Ak sa ti nedarí schudnúť, potrebuješ jednoznačne „nakopnúť“ trávenie. Kremelina ponúka dvojaký účinok, ktorý môže pomôcť minimalizovať tieto frustrujúce prekážky na ceste za lepšou postavou.

Kremelina – pomocník na dosiahnutie fitness a zdravotných cieľov

Rozsievky pripomínajú po zväčšení mikroskopom „bubon práčky.“ Tieto mikroskopické útvary potom pri prechode tráviacim traktom mechanicky obrusujú steny čriev. Vďaka abrazívnym vlastnostiam odstraňuje kremelina zo stien čriev škodlivé látky brániace prirodzeným metabolickým činnostiam. Kremelina dokáže tvoje telo zbaviť odpadu, ktorý sa zachytáva na stenách čriev. Týmto spôsobom výrazne napomáha správnym metabolickým funkciám a výrazne prispieva k zrýchleniu tempa odbúravania uložených tukov.

Vplyv na zvýšenie energie

Okrem vplyvu na metabolické funkcie, vďaka absorpčným vlastnostiam kremelina odstráni toxíny a patogény z tráviaceho traktu, ktoré sú často príčinou zhoršeného zdravotného stavu. Výsledkom toho je vyššia energetická hladina, motivácia a celková pohoda organizmu.

Kremelina ti pomôže schudnúť

Kremelina nie je žiaden zázračný liek na chudnutie bez námahy. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu a spaľovania telesného tuku. V kombinácii s ďalšími zdravotnými výhodami môže byť pre teba diatomická zemina účinným nástrojom na podporu celkovej telesnej vitality. Z vlastných skúseností môžem všetky pozitívne účinky kremeliny na zdraví potvrdiť a vrelo odporučiť.

Zdroj: supplementpolice.com        

napísala Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čo je na kremeline také zvláštne? Čim je výnimočná? Ak si sa už o kremeline niečo dozvedel, asi ťa zaujímajú odpovede na tieto otázky. Zaujímavé je najmä to, že za jej účinkami, tak ako v prípade iných zázračných produktov, nestoja žiadne zázraky. Spôsob fungovania kremeliny je, spolu s dôvodom jej pozitívnych účinkov, dobre známy a jednoduchý. Nie je za tým nič iné ako sila prírody. Aký má užívanie kremeliny dopad na organizmus? 

Kremík je základný stavebný kameň pevných tkanív, šliach a kostí. Kedy treba dbať na zvýšený príjem kremíka? Pri ktorých zdravotných problémoch pomôže? Čo je to kalcifikácia? Prečo je vhodné do tela dopĺňať kremík v prípade nedostatku vápnika?  

Zlúčeniny kremíka sa nachádzajú v každej časti vesmíru (zemská kôra, pôda, horniny). Po kyslíku je kremík najvyskytovanejšou látkou vo vesmíre. Kremík má nezastupiteľný význam pre fungovanie vesmíru, nášho tela a pevného zdravia. Užívanie kremeliny je jednoduchý, prírodný a lacný spôsob dopĺňania kremíka. 

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!