Najlepší čas uživania kremeliny?
5.9.2017

Najlepší čas uživania kremeliny?

Objavil si, že diatomická zemina existuje. Dozvedel si sa o množstve ľudí, ktorým pomohla a, tak ako ja kedysi, si sa rozhodol diatomickú zeminu vyskúšať. Určite ťa zaujíma správny čas užívania diatomickej zeminy! Kedy je najlepšie kremelinu užívať? 

Objavil si, že diatomická zemina existuje. Dozvedel si sa o množstve ľudí, ktorým pomohla a, tak ako ja kedysi, si sa rozhodol diatomickú zeminu vyskúšať. Čo ťa určite zaujíma? Správny čas užívania diatomickej zeminy! 

Kedy najlepšie kremelinu užívať?

Chceš sa uistiť, že užívaš diatomickú zeminu v správnom čase. Existuje niekoľko faktorov, ktoré treba zvážiť a odpoveď nie je pri všetkých rovnaká. Len pri správnom podaní bude kremelina schopná 100% absorbovať toxíny z tráviaceho systému namiesto živín.

Najlepší čas dňa

Najskôr vezmime do úvahy to, ako kremelina vplýva na človeka. Niektorí ľudia zaznamenávajú obrovský nárast energie po užití kremeliny, iní sa na základe detoxikačných symptómov, cítia po užití unavení. Väčšina užívajúcich vyhodnotila, že nepociťuje žiaden rozdiel v energetickej úrovni.

Ráno alebo večer?

Ak spozoruješ, že ti kremelina prináša energiu, mal by si zvážiť užívanie ráno, ideálne nalačno, aby si sa naštartoval a využil príval energie do nového dňa. Ak ti ranný rituál z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, alebo sa cítiš po užití kremeliny z dôvodu detoxikačných procesov v tele unavený, mal by si ju užívať počas dňa alebo večer.

Podľa osobných preferencií

Ak nezaznamenáš rozdiel v úrovni energie po užití, môžeš sa slobodne rozhodnúť, kedy zaradíš kremelinu do svojho denného rituálu. Výber času je ľubovoľný. Je to na tebe, riaď sa vlastnými pocitmi. Kremelina ponúka túto slobodu bez ohľadu na účinnosť, prečo ju nevyužiť? Prispôsob užívanie kremeliny svojim vlastným potrebám!

Ďalšie zaujímavosti:

Kremík - minerál krásy a zdravia doplní kremelina!

Je diatomická zemina bezpečná na konzumáciu?

Kremelina vs. chudnutie

Kremelina detoxikuje a zbavuje parazitov

Ako užívať kremelinu?

Osobná skúsenosť

Po viac ako roku nepretržitého užívania kremeliny, som ostala verná užívaniu hneď ráno po prebudení, nalačno. Táto možnosť mne osobne najviac vyhovuje. Moja osobná skúsenosť je taká, že svojmu telu vďaka kremeline oveľa lepšie rozumiem a dokážem lepšie čítať signály tela. Ranné užívanie kremeliny mi veľmi vyhovuje. Na svoj „kremelinový“ ranný rituál nedám dopustiť.

Skúsenosti ostatných

Veľa ľudí z môjho okolia užíva kremelinu rozdielne, na základe osobných preferencií. Napríklad podľa pracovného tempa na základe toho, či pracujú cez deň alebo ich denný režim pozná viacero režimov podľa aktuálnej rannej, poobednej alebo nočnej pracovnej zmeny. Iní užívajú kremelinu nepravidelne a zaznamenávajú rovnaké pozitívne benefity na zdraví ako ja a ostatní užívajúci ráno.

Malý zázrak – prečo treba o kremeline vedieť?

Prečo by si sa mal o kremeline dozvedieť aj ty a tvoje okolie? Tu stačí stručný opis „novovzniknutého“ zdravotného stavu spoločného pre väčšinu užívateľov. „Som nový človek,“ najčastejší opis, keď sa spolu stretneme. Rovnaké reakcie som našla, vtedy ešte nič netušiaca, s problematickým trávením, ekzémom na tvári a rukách a minimom energie na život, pri hľadaní nezávislých skúseností užívateľov z celého sveta na internete.

Mala som vtedy 30 rokov. Cítim sa ako nikdy predtým, teraz mám 20, často žartujem.

Výborným dôkazom, ktorý ma presvedčil, že chcem budovať povedomie o tomto malom zázraku, je zmena životného štýlu takmer všetkých užívajúcich po krátkom čase. Lepší dôkaz nepoznám. Vyskúšaj kremelinu aj ty!

Zdroj: eatlocalgrown.com, primal-healing.com

*Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Kremelinu môžu užívať nielen ľudia ale aj zvieratá. Najvýznamnejší vplyv na zdravie má pri vnútornom užívaní. Kremelina organizmus zbavuje škodlivých toxických látokparazitov. Tie znemožňujú správne fungovanie životných funkcií a vstrebávanie živín. Je významným zdrojom oxidu kremičitého. Prečo by sme ho mali do tela prijímať? Naše telo ho pre správne fungovanie potrebuje!

Zlúčeniny kremíka sa nachádzajú v každej časti vesmíru (zemská kôra, pôda, horniny). Po kyslíku je kremík najvyskytovanejšou látkou vo vesmíre. Kremík má nezastupiteľný význam pre fungovanie vesmíru, nášho tela a pevného zdravia. Užívanie kremeliny je jednoduchý, prírodný a lacný spôsob dopĺňania kremíka. 

Kremelina nie je zázrak. Jednoducho funguje. Ako pomáha kremelina? Ako súvisí neznášanlivosť určitých látok s vírusmi, patogénmi a pesticídmi? Čo s tým má spoločné diatomická zemina? Prečo začať užívať kremelinu? 

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!