Kremelina – Ideálna detoxikačná stratégia na doma!
29.9.2017

Kremelina – Ideálna detoxikačná stratégia na doma!

Naše telo je múdre. Ako to využiť pri zlepšení zdravia? Využi schopnosť očisty vo svoj prospech. Ako podporiť detoxikačné procesy a zlepšiť svoj zdravotný stav? Kremelina je šikovná pomoc z prírody a jej účinky stojí za to využívať!

Naše telo je múdre. Ako to využiť pri zlepšení zdravia? Využi schopnosť očisty vo svoj prospech. Ako podporiť detoxikačné procesy a zlepšiť svoj zdravotný stav? Kremelina je šikovná pomoc z prírody a jej účinky stojí za to využívať!

Ako aktivovať regeneračnú schopnosť tela?

Naše orgány majú pamäť a schopnosť regenerácie. Pracujú ako automatizovaný stroj a dokážu vykonávať svoju údržbu. V prípade preťaženia je táto schopnosť oslabená. Ako ju posilniť a obnoviť? Organizmu pomôže vhodná detoxikačná stratégia, ktorá podporí ozdravné procesy v tele.

Reštart tela

Množstvo odborníkov odporúča čisto prírodné spôsoby podpory ozdravných procesov v tele. Obyčajné a jednoduché zmeny dokážu zázraky. Jedným zo spôsobov, ktoré pomôžu reštartovať“ tvoje telo je užívanie kremeliny.

Kedy je vhodný čas na reštart?

Trpíš na začiatku pracovného týždňa únavou a vyčerpaním? Ani po víkende nedokážeš načerpať energiu? Máš pocit únavy po prebudení, v čase obeda aj večer? Napriek pocitu únavy máš problémy so spánkom a trpíš nespavosťou? Ani po viac ako 8 hodinách spánku sa nedokážeš dobre sústrediť a vykonávať bežné každodenné činnosti?

Tvoje telo potrebuje „reštart“ viac ako soľ!

Aké sú príznaky toho, že potrebuješ „zresetovať“ a získať naspäť stratenú energiu? Pociťuješ mierne bolesti hlavy, pravidelne trpíš únavou a nadúvaním, máš problémy s trávením? Nepríjemné príznaky sú varovnou kontrolkou a signalizujú, že telo potrebuje pomoc s „upratovaním“ a odstránením odpadu. Tvojmu organizmu vtedy môže pomôcť aj jednoduchá a lacná prírodná detoxikácia.

Prírodná cesta očisty

Detoxikácia je úžasný spôsob, ako očistiť telo, zbaviť ho toxínov a škodlivín, ktoré sa hromadia v tele a spomaľujú trávenie. Vo väčšine prípadov sú nahromadené odpadové látky jasnou príčinou tvojej celkovej únavy a nepríjemných pocitov.

Zápalové procesy v tele

Odstránenie týchto toxínov pomôže znížiť zápal, ktorý je koreňom väčšiny ochorení, a zároveň zvýši energiu, rozjasní pokožku a zlepší celkový zdravotný stav.

Ďalšie zaujímavosti:

http://www.diatomicka-zemina.sk/kremelina-detoxikuje-a-zbavuje-parazitov

http://www.diatomicka-zemina.sk/kremelina-idealny-prirodny-zdroj-mineralov-pre-tvoje-telo

http://www.diatomicka-zemina.sk/jednoduchy-a-lacny-sposob-doplnenia-kremika

http://www.diatomicka-zemina.sk/kremelina-vs-chudnutie

http://www.diatomicka-zemina.sk/kremik-mineral-krasy-a-zdravia-doplni-kremelina

Výnimočnosť a výhody kremeliny

Kremelina nie je zďaleka jedinou možnosťou. Zdravých metód detoxikácie je veľké množstvo. Výnimočnosť kremeliny spočíva v tom, že diatomická zemina zároveň dodáva telu potrebné minerály a zabezpečuje telu iné potrebné látky. Nie je len podporou očisty, podieľa sa na zlepšení zdravia a zvýšení energie viacerými spôsobmi.

Výhoda oproti iným spôsobom detoxu

Najlepšie zo všetkého je, že diatomická zemina nemá žiadnu chuť ani vôňu, takže je ľahké pridať čajovú lyžičku do obľúbeného smoothie, ovocnej šťavy, vody alebo do iného nápoja. Je ideálnou voľbou pre ľudí s vysokou citlivosťou, ktorým prekážajú chuťovo výrazné detoxikačné kúry.

Nielen detoxikácia  

Prečo zaradiť diatomickú zeminu do svojej životosprávy? Dôvodov a blahodarných účinkov kremeliny je mnoho. Konzumácia skamenených vodných jednobunkových rias, rozsievok, má svoj zmysel, nielen pokiaľ ide o detoxikáciu. Konzumácia čisto prírodného jemne namletého prášku patrí medzi metódu detoxu s najkomplexnejšími pozitívnymi účinkami na zdravie.

Detoxikácia s kremelinou

Prirodzene sa vyskytujúci oxid kremičitý v kremeline zabíja parazity a vírusy, znižuje oxidačný stres, čistí tráviaci trakt a spája sa s voľnými radikálmi a toxínmi v krvi, čím zabezpečuje bezpečné odstránenie škodlivín z tela. Ak si už vyskúšal viaceré spôsoby detoxu a stále hľadáš metódu, ktorú dokážeš bez problémov aplikovať na dennej báze, určite vyskúšaj kremelinu bez chuti a vône so skutočne jednoduchým a praktickým spôsobom užívania!

Zdroj: thechalkboardmag.com, pixabay.com

napísala Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Jednou z hlavných príčin nedostatku minerálov je nedostatočný príjem minerálov z potravín a doplnkov. Menej ako 4 percentá obyvateľstva konzumujú dostatočné množstvo ovocia a zeleniny na to, aby prijali potrebné množstvo minerálov zo stravy. Nediagnostikovaný dlhodobý nedostatok minerálov môže vyvrcholiť vážnymi zdravotnými problémami a netreba ho rozhodne podceňovať. Prečo je dostatočné množstvo minerálov dôležité? Aké sú príznaky nedostatku minerálov? 

Zlúčeniny kremíka sa nachádzajú v každej časti vesmíru (zemská kôra, pôda, horniny). Po kyslíku je kremík najvyskytovanejšou látkou vo vesmíre. Kremík má nezastupiteľný význam pre fungovanie vesmíru, nášho tela a pevného zdravia. Užívanie kremeliny je jednoduchý, prírodný a lacný spôsob dopĺňania kremíka. 

Kremelina nie je zázrak. Jednoducho funguje. Ako pomáha kremelina? Ako súvisí neznášanlivosť určitých látok s vírusmi, patogénmi a pesticídmi? Čo s tým má spoločné diatomická zemina? Prečo začať užívať kremelinu? 

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!