Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?
29.10.2017

Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí dozviedieť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta. Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

V priebehu posledných rokov sa kremelina stáva čoraz obľúbenejšou. Pochádza z najčistejších sladkovodných ložísk prevažne za oceánom, kde sa kremelina najvyššej potravinárskej kvality ťaží z čisto prírodných ložísk. Tu je svojimi účinkami dobre známa. Postupne si získava celosvetovú popularitu. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí zistiť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta.

Obyčajný dar prírody s množstvom využití

Tento „obyčajný“ dar prírody v podobe rozomletého prášku predstavuje zaujímavý spôsob obnovy zdravia. Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Je len na tebe, či sa rozhodneš zistiť viac a postupne prehlbovať poznanie a rozširovať spôsoby použitia.

Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Tak ako v prípade akéhokoľvek doplnku, užívanie v špecifických prípadoch je dobré dôsledne zvážiť. Tehotné alebo dojčiace matky by mali s užívaním kremeliny oboznámiť lekára a poradiť sa ohľadne bezpečnosti vo svojom prípade. Je dôležité zvážiť akékoľvek obmedzenia na základe zdravotného stavu konkrétnej ženy.

Riziká užívania kremeliny vs. zdravotný stav

Obmedzenia sa netýkajú len špecifických skupín užívateľov. Rovnako je tomu v prípade akýchkoľvek zdravotných komplikácií u iných osôb.

Aj keď je kremelina DE prírodnou látkou, vždy je namieste poradiť sa o vhodnosti užívania s lekárom.

Kremelina a krvný tlak

Diatomická zemina má na ľudský organizmus viacero účinkov. Tiež dokáže prirodzene znižovať krvný tlak. U ľudí s nízkym tlakom je preto namieste starostlivo sledovať namerané hodnoty. Aj keď ide len o veľmi malý pokles tlaku, stále je to niečo, čoho by si človek s tendenciou k nízkemu tlaku, mal byť pri užívaní vedomý.

Ako sa nedozvieš o kremeline? 

Na základe dlhoročných osobných skúseností s užívaním kremeliny, môžem tento prírodný „zázrak“ s neobyčajnými schopnosťami, úprimne odporučiť každému, kto si k nemu nájde cestu, tak ako ja pred niekoľkými rokmi. Pravdepodobne sa o nej nikdy nedozvieš z reklamy. Je príliš lacná, aby o ňu prejavili záujem farmaceutické spoločnosti. Okrem toho by riskovali vytlačenie iných drahších produktov s podobnými účinkami z trhu. 

 

Prečo šíriť povedomie o kremeline?

Vlastné skúsenosti a pozitívne skúsenosti iných, ohlasy okolia a výsledky užívania od ľudí, ktorí s užívaním začali na základe odporúčania, sú dôvodom, prečo som sa rozhodla o diatomickej zemine šíriť povedomie a budovať komunitu ľudí užívajúcich kremelinu. Verím, že pomôže zlepšiť zdravie čoraz väčšiemu množstvu ľudí.

Môj osobný príbeh kremeliny

Moju vďaku kremeline som sa rozhodla pretaviť do týchto niekoľkých riadkov informácií, ktoré môžu pomôcť tebe, tak ako podobné riadky pomohli mne s mojimi zdravotnými problémami pred časom. Vďaka tomu sa stala mojím každodenným spoločníkom života. Netreba tiež zabúdať na ďalšie prínosné schopnosti kremeliny starostlivosti o zvieratá, domácnosť a záhradu. Podobne tomu bude možno aj v tvojom prípade, ak sa rozhodneš o kremeline dozvedieť viac.   

*Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Naše telo je múdre. Ako to využiť pri zlepšení zdravia? Využi schopnosť očisty vo svoj prospech. Ako podporiť detoxikačné procesy a zlepšiť svoj zdravotný stav? Kremelina je šikovná pomoc z prírody a jej účinky stojí za to využívať!

Každý rok sa v oblasti zdravej výživy objavia noví kandidáti na superpotraviny roka. Uznávaný výživový špecialista Steph Lowe zverejnil zoznam potravín, ktoré budú patriť, nielen medzi milovníkmi zdravého životného štýlu, k najvyhľadávanejším. Ktoré superpotraviny budú excelovať v tomto roku? 

Prečo pri užívaní kremeliny nehrozí predávkovanie? Telo prebytočnú kremelinu z tela jednoducho vylúči. Sú známe nejaké vedľajšie účinky užívania kremeliny? V článku sa dozvieš odpovede na tieto a ďalšie dôležité otázky. Je len na tebe, či sa rozhodneš zistiť viac a postupne prehlbovať poznanie a rozširovať spôsoby použitia.

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!