Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?
29.10.2017

Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí dozviedieť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta. Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

V priebehu posledných rokov sa kremelina stáva čoraz obľúbenejšou. Pochádza z najčistejších sladkovodných ložísk prevažne za oceánom, kde sa kremelina najvyššej potravinárskej kvality ťaží z čisto prírodných ložísk. Tu je svojimi účinkami dobre známa. Postupne si získava celosvetovú popularitu. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí zistiť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta.

Obyčajný dar prírody s množstvom využití

Tento „obyčajný“ dar prírody v podobe rozomletého prášku predstavuje zaujímavý spôsob obnovy zdravia. Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Je len na tebe, či sa rozhodneš zistiť viac a postupne prehlbovať poznanie a rozširovať spôsoby použitia.

Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Tak ako v prípade akéhokoľvek doplnku, užívanie v špecifických prípadoch je dobré dôsledne zvážiť. Tehotné alebo dojčiace matky by mali s užívaním kremeliny oboznámiť lekára a poradiť sa ohľadne bezpečnosti vo svojom prípade. Je dôležité zvážiť akékoľvek obmedzenia na základe zdravotného stavu konkrétnej ženy.

Riziká užívania kremeliny vs. zdravotný stav

Obmedzenia sa netýkajú len špecifických skupín užívateľov. Rovnako je tomu v prípade akýchkoľvek zdravotných komplikácií u iných osôb.

Aj keď je kremelina DE prírodnou látkou, vždy je namieste poradiť sa o vhodnosti užívania s lekárom.

Kremelina a krvný tlak

Diatomická zemina má na ľudský organizmus viacero účinkov. Tiež dokáže prirodzene znižovať krvný tlak. U ľudí s nízkym tlakom je preto namieste starostlivo sledovať namerané hodnoty. Aj keď ide len o veľmi malý pokles tlaku, stále je to niečo, čoho by si človek s tendenciou k nízkemu tlaku, mal byť pri užívaní vedomý.

Ako sa nedozvieš o kremeline? 

Na základe dlhoročných osobných skúseností s užívaním kremeliny, môžem tento prírodný „zázrak“ s neobyčajnými schopnosťami, úprimne odporučiť každému, kto si k nemu nájde cestu, tak ako ja pred niekoľkými rokmi. Pravdepodobne sa o nej nikdy nedozvieš z reklamy. Je príliš lacná, aby o ňu prejavili záujem farmaceutické spoločnosti. Okrem toho by riskovali vytlačenie iných drahších produktov s podobnými účinkami z trhu. 

 

Prečo šíriť povedomie o kremeline?

Vlastné skúsenosti a pozitívne skúsenosti iných, ohlasy okolia a výsledky užívania od ľudí, ktorí s užívaním začali na základe odporúčania, sú dôvodom, prečo som sa rozhodla o diatomickej zemine šíriť povedomie a budovať komunitu ľudí užívajúcich kremelinu. Verím, že pomôže zlepšiť zdravie čoraz väčšiemu množstvu ľudí.

Môj osobný príbeh kremeliny

Moju vďaku kremeline som sa rozhodla pretaviť do týchto niekoľkých riadkov informácií, ktoré môžu pomôcť tebe, tak ako podobné riadky pomohli mne s mojimi zdravotnými problémami pred časom. Vďaka tomu sa stala mojím každodenným spoločníkom života. Netreba tiež zabúdať na ďalšie prínosné schopnosti kremeliny starostlivosti o zvieratá, domácnosť a záhradu. Podobne tomu bude možno aj v tvojom prípade, ak sa rozhodneš o kremeline dozvedieť viac.   

*Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Pre tehotné ženy platia veľké obmedzenia. Týkajú sa aj bežne dostupných prostriedkov na riešenie menej závažných zdravotných problémov. Tehotné nesmú užívať ani niektoré bylinkyprírodné doplnky výživy. Môžu kremelinu užívať tehotné ženy? Kremelina je mimoriadne vhodná pre ženy v menopauze, a dokonca aj pre tehotné ženy! Čo by mali budúce mamičky vedieť a aké sú výhody užívania kremeliny v tehotestve

Ako zbavovanie tela toxínov, škodlivín a ťažkých kovov funguje? Množstvo škodlivých prvkov, ktoré sa dostávajú do tela, má pozitívny náboj. Hlavná zložka kremeliny, oxid kremičitý, je polovodivý organický minerál, ktorý sa po zohriatí telesnou teplotou vyznačuje negatívnym nábojom. Čo to znamená? Aké sú ďalšie zaujímavé vlastnosti kremeliny?

Kremík je základný stavebný kameň pevných tkanív, šliach a kostí. Kedy treba dbať na zvýšený príjem kremíka? Pri ktorých zdravotných problémoch pomôže? Čo je to kalcifikácia? Prečo je vhodné do tela dopĺňať kremík v prípade nedostatku vápnika?  

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!