Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?
29.10.2017

Nežiadúce účinky - Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí dozviedieť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta. Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

V priebehu posledných rokov sa kremelina stáva čoraz obľúbenejšou. Pochádza z najčistejších sladkovodných ložísk prevažne za oceánom, kde sa kremelina najvyššej potravinárskej kvality ťaží z čisto prírodných ložísk. Tu je svojimi účinkami dobre známa. Postupne si získava celosvetovú popularitu. Dôvodov, prečo sa o tomto prastarom prostriedku oplatí zistiť viac, pribúda s narastajúcim počtom pozitívnych ohlasov ľudí z celého sveta.

Obyčajný dar prírody s množstvom využití

Tento „obyčajný“ dar prírody v podobe rozomletého prášku predstavuje zaujímavý spôsob obnovy zdravia. Ľudia a zvieratá môžu ťažiť z množstva benefitov pri rôznych problémoch. Od straty hmotnosti, úpravy krvného tlaku, cholesterolu, až po silnejšie kosti, vlasy, zuby, nechty, odstránenie problémov s trávením. Je len na tebe, či sa rozhodneš zistiť viac a postupne prehlbovať poznanie a rozširovať spôsoby použitia.

Kedy pri užívaní kremeliny spozornieť?

Tak ako v prípade akéhokoľvek doplnku, užívanie v špecifických prípadoch je dobré dôsledne zvážiť. Tehotné alebo dojčiace matky by mali s užívaním kremeliny oboznámiť lekára a poradiť sa ohľadne bezpečnosti vo svojom prípade. Je dôležité zvážiť akékoľvek obmedzenia na základe zdravotného stavu konkrétnej ženy.

Riziká užívania kremeliny vs. zdravotný stav

Obmedzenia sa netýkajú len špecifických skupín užívateľov. Rovnako je tomu v prípade akýchkoľvek zdravotných komplikácií u iných osôb.

Aj keď je kremelina DE prírodnou látkou, vždy je namieste poradiť sa o vhodnosti užívania s lekárom.

Kremelina a krvný tlak

Diatomická zemina má na ľudský organizmus viacero účinkov. Tiež dokáže prirodzene znižovať krvný tlak. U ľudí s nízkym tlakom je preto namieste starostlivo sledovať namerané hodnoty. Aj keď ide len o veľmi malý pokles tlaku, stále je to niečo, čoho by si človek s tendenciou k nízkemu tlaku, mal byť pri užívaní vedomý.

Ako sa nedozvieš o kremeline? 

Na základe dlhoročných osobných skúseností s užívaním kremeliny, môžem tento prírodný „zázrak“ s neobyčajnými schopnosťami, úprimne odporučiť každému, kto si k nemu nájde cestu, tak ako ja pred niekoľkými rokmi. Pravdepodobne sa o nej nikdy nedozvieš z reklamy. Je príliš lacná, aby o ňu prejavili záujem farmaceutické spoločnosti. Okrem toho by riskovali vytlačenie iných drahších produktov s podobnými účinkami z trhu. 

 

Prečo šíriť povedomie o kremeline?

Vlastné skúsenosti a pozitívne skúsenosti iných, ohlasy okolia a výsledky užívania od ľudí, ktorí s užívaním začali na základe odporúčania, sú dôvodom, prečo som sa rozhodla o diatomickej zemine šíriť povedomie a budovať komunitu ľudí užívajúcich kremelinu. Verím, že pomôže zlepšiť zdravie čoraz väčšiemu množstvu ľudí.

Môj osobný príbeh kremeliny

Moju vďaku kremeline som sa rozhodla pretaviť do týchto niekoľkých riadkov informácií, ktoré môžu pomôcť tebe, tak ako podobné riadky pomohli mne s mojimi zdravotnými problémami pred časom. Vďaka tomu sa stala mojím každodenným spoločníkom života. Netreba tiež zabúdať na ďalšie prínosné schopnosti kremeliny starostlivosti o zvieratá, domácnosť a záhradu. Podobne tomu bude možno aj v tvojom prípade, ak sa rozhodneš o kremeline dozvedieť viac.   

*Zuzana 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ 

Každý deň prichádzame do styku s veľkým množstvom toxínov nielen z ovzdušia, vody a znečisteného životného prostredia, ale aj z potravín a látok, ktoré vstrebávame do svojho tela. Ľudské Telo má prirodzenú schopnosť očisty. Táto schopnosť však je s nárokmi moderného života obmedzená a často nedostatočná. Výsledkom je neschopnosť tela poradiť si s následkami zanesenia organizmu. Ako telu pomôcť a uľahčiť potrebné detoxikačné procesy? Ako môže pomôcť kremelina? 

Kremelina je jemný biely prášok s vysokou absorpčnou schopnosťou a abrazívnym účinkom, ktorý sa ťaží z ložísk pravekých jazier. Z jej pozitívnych účinkov ťažia ľudia, zvieratá aj rastliny. Je diatomická zemina bezpečná na konzumáciu?

Čo je na kremeline také zvláštne? Čim je výnimočná? Ak si sa už o kremeline niečo dozvedel, asi ťa zaujímajú odpovede na tieto otázky. Zaujímavé je najmä to, že za jej účinkami, tak ako v prípade iných zázračných produktov, nestoja žiadne zázraky. Spôsob fungovania kremeliny je, spolu s dôvodom jej pozitívnych účinkov, dobre známy a jednoduchý. Nie je za tým nič iné ako sila prírody. Aký má užívanie kremeliny dopad na organizmus? 

Odfajknutím súhlasíte so spracovaním vaších cookies!